Bérszámfejtési / Munkaügyi munkatárs

Az alábbi feladatokkal kapcsolatosan számítunk rád:

  • A munkaviszony létesítésével és megszüntetésével kapcsolatos dokumentumok előállítása, rendszerezése
  • A munkaügyi és bérszámfejtéssel kapcsolatos dokumentumok nyomon követése, naprakész vezetése
  • Bérszámfejtés előkészítése, Munkaidő nyilvántartások, szabadságok kezelése, ellenőrzése, egyeztetése jelenlétkezelő működtetésében való közreműködés
  • Munkáltatói igazolások készítése
  • Hatósági adatszolgáltatások, statisztikai kimutatások készítése
  • TB kifizetőhellyé válás folyamatának támogatása
  • Részvétel a bérszámfejtési rend belső fejlesztésében, folyamatok optimalizálásban
  • Együttműködés a bérszámfejtő partnerrel

  • Meglévő vagy folyamatban lévő társadalombiztosítási és bérügyintézői végzettséggel rendelkezel
  • Munkaügyi, társadalombiztosítási kérdésekben naprakészek ismereteid
  • 1-3 év releváns tapasztalat áll mögötted
  • Órabéres munkavállalók, munkaidőkeretesek számfejtésével kapcsolatos tapasztalatod van
  • Megbízható és stabil személyiség vagy
  • Pontos szabálykövető munkavégzés jellemez
  • Kivitelezésben, gyártásban dolgozó munkavállalókkal jól bánsz

Számodra előnyt jelenthet:

  • Építőipari, vagy gyártó cégnél szerzett tapasztalat

Mit kínál számodra az INETON?

  • Szabályzat szerint cafetériát és egy havi jutalmat
  • Utazási támogatást
  • Szakmai fejlődési lehetőséget, amiben maximális támogatást kapsz tőlünk
  • Folyamatos továbbképzés lehetőséget
  • Hosszú távú munka és karrier lehetőséget
  • Támogató munkahelyi légkört
  • Családbarát munkahelyet
  • Munka-magánélet egyensúlyra kiemelten törekszünk

Ha probléma merülne fel az űrlap elküldése során, küldd el jelentkezésed emailben a [email protected] címre!