Bérszámfejtő és TB ügyintéző

Az alábbi feladatokkal kapcsolatosan számítunk rád:

  • A munkaviszony létesítésével és megszüntetésével kapcsolatos teljeskörű ügyintézés és az ehhez szükséges dokumentáció elkészítése a jogszabályoknak és belső szabályozásnak megfelelően
  • A munkaügyi és bérszámfejtéssel kapcsolatos dokumentumok nyomon követése, naprakész vezetése
  • Bérszámfejtés előkészítése, számfejtés elvégzése, fizetés és juttatások utalásának előkészítése
  • Havi bérszámfejtés, adó- és járulékbevallások elkészítése
  • Munkaidő nyilvántartások, szabadságok kezelése, ellenőrzése, egyeztetése jelenlétkezelő működtetésében való közreműködés
  • Letiltások, levonások kezelése, munkáltatói igazolások készítése
  • Hatósági adatszolgáltatások, statisztikai kimutatások készítése
  • TB kifizetőhelyi feladatok ellátása
  • Részvétel a bérszámfejtési rend belső fejlesztésében, folyamatok optimalizálásban, szoftver bevezetésében, és moduljainak indításában, testre szabásában

  • Társadalombiztosítási és bérügyintéző végzettséggel rendelkezel
  • Munkaügyi, társadalombiztosítási kérdésekben naprakészek ismereteid
  • Minimum 3 év tapasztalat áll mögötted
  • Megbízható és stabil személyiség vagy
  • Pontos szabálykövető munkavégzés jellemez
  • Kivitelezésben dolgozó munkavállalókkal jól bánsz

Számodra előnyt jelenthet:

  • az építőipari, vagy gyártó cégnél szerzett tapasztalat

Mit kínál számodra az INETON?

  • cafetériát és egy havi jutalmat
  • utazási támogatást
  • szakmai fejlődési lehetőséget, amiben maximális támogatást kapsz tőlünk
  • folyamatos továbbképzés lehetőséget
  • hosszú távú munka és karrier lehetőséget
  • támogató munkahelyi légkört
  • családbarát munkahelyet
  • munka-magánélet egyensúlyra kiemelten törekszünk
  • heti egy nap home office lehetőséget

Ha probléma merülne fel az űrlap elküldése során, küldd el jelentkezésed emailben a karrier@ineton.com címre!