Beszerző mérnök

Jelentős építőipari projekteket valósítunk meg az ország egész területén, legyen az előregyártott betonelemekkel történő szerkezetépítés, generálkivitelezés vagy környezetvédelmi projektek kivitelezése. Küldetésünk, a magas szintű digitalizáció segítségével részt venni a magyar építőipar korszerűsítésében.

Az alábbi feladatokkal bízunk meg:

  • Kivitelezési projektek támogatása az anyag, és eszköz beszerzésének biztosításával
  • Új beszállítók és kivitelezők felkutatása, valamint a beszerzési források folyamatos felülvizsgálása, optimalizálása
  • Alternatív szállítók keresése, piaci ismeret megszerzése bővítése
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás, árversenyek lebonyolítása
  • Ártárgyalásokon való aktív közreműködésben, ártükrök készítése és döntés előkészítés
  • Gyártók, beszállítók munkájának értékelése, a minőségtanúsító bizonylatok beszerzése
  • Beszerzések rögzítése, szerződések előkészítése, kezelése és nyomon követése
  • Beszállítók kiértékelése, minősítése
  • Beszerzési ütemtervek naprakészen tartása
  • Költségek nyomon követésében, fedezetszámítási elemzések készítésében

Amit kínálunk:

  • cafeteria és egy havi jutalom
  • szakmai fejlődési lehetőség, amiben maximális támogatást kapsz
  • folyamatos továbbképzés lehetőség
  • hosszú távú munka és karrier lehetőség
  • támogató munkahelyi légkör
  • családbarát munkahely
  • munka-magánélet egyensúlyra kiemelten törekszünk
  • Home Office lehetőség

Téged keresünk, ha:

  • Építőmérnök, Építészmérnök végzettséged van
  • 1-3 éves releváns tapasztalattal rendelkezel
  • van B kategóriás jogosítványod, vezetési rutinod
  • esetleg építőipari kereskedelmi, vagy beszerzői tapasztalattal rendelkezel
  • MS Project, és M365 ismereteid vannak
  • Angol és/vagy német nyelvtudásod alkalmanként szívesen használod

Munkavégzés helye:

  • Budapest