BIM manager

Feladatok:

  • BIM stratégiák kidolgozása és végrehajtása a projektek során
  • BIM folyamatok és szabványok bevezetése és karbantartása
  • Tervezési és kivitelezési csapatok támogatása BIM eszközökkel és technológiákkal
  • Képzések szervezése és vezetése a BIM alkalmazásokkal kapcsolatban

Elvárások:

  • Felsőfokú építészeti, építőmérnöki vagy kapcsolódó szakterületi végzettség
  • Legalább 1-3 év tapasztalat hasonló munkakörben
  • Erős műszaki rajzkészség és CAD szoftver (AllPlan) ismeret
  • Problémamegoldó készség és önálló munkavégzés

Előny:

  • Tapasztalat előregyártott elemek tervezésében és BIM rendszerek használatában
  • Jó kommunikációs készség és csapatmunkára való képesség

Amit kínálunk:

  • Cafeteria és évente plusz egy havi bérnek megfelelő jutalom szabályzataink szerint
  • Iskolakezdési támogatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség, amiben maximális támogatást kapsz
  • Heti egy nap gyümölcsnap
  • Heti egy nap home office lehetősége
  • Hosszú távú munka és karrier lehetőség
  • Támogató munkahelyi légkör
  • Családbarát munkahely
  • Munka-magánélet egyensúlyra kiemelten törekszünk

Munkavégzés helye:

  • Budapest

A „Jelentkezés elküldése” gombra kattintva küldd el nekünk önéletrajzod, bemutatkozó anyagod a bérigényed megjelölésével. Amennyiben önéletrajzod megfelel a pozíció leírásnak hamarosan felvesszük veled a kapcsolatot.

Ha probléma merülne fel az űrlap elküldése során, küldd el jelentkezésed emailben a [email protected] címre!