BIM manager

Tervezői csapatunk következő tagját keressük BIM manager pozícióba. Téged keresünk, ha hiszel az előregyártás jövőjében és szeretnél egy magas színvonalú technológiai építőipari vállalatnál karriert építeni.

Az alábbi feladatokkal bízunk meg:

  • a vállalat BIM infrastruktúrájának fejlesztése
  • digitalizációs megoldásokkal kapcsolatos munkafolyamatok hatékonyabbá tétele
  • 3D tervező szoftverek sablonjainak és adatcseréjének kialakítása
  • generáltervezőkkel, szakági tervezőkkel történő egyeztetés
  • alkalmazástechnikai támogatás, tanácsadás a szakági tervezők részére.
  • BIM infrastruktúrájának fejlesztése
  • modell auditok készítése
  • mennyiség-kimutatások készítése
  • modellezési feladatok

Téged keresünk, ha:

  • Építészmérnök vagy Építőmérnök
  • ARCHICAD, Excel magas szintű használata nem jelent problémát
  • minimum 2 éves tapasztalatod van BIM projektben

Számodra előnyt jelent:

  • szeretsz csapatban dolgozni
  • lojális és elhivatott vagy

Amit kínálunk:

  • cafeteria és plusz egy havi jutalom
  • szakmai fejlődési lehetőség, amiben maximális támogatást kapsz tőlünk
  • folyamatos továbbképzések
  • hosszú távú munka és karrier lehetőség
  • támogató munkahelyi légkör
  • családbarát munkahely
  • munka-magánélet egyensúlyra kiemelten törekszünk
  • heti egy nap Home Office lehetőség