Breeam koordinátor

Feladatok:

  • BREEAM minősítési folyamatok koordinálása és felügyelete.
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, tanácsadókkal és alvállalkozókkal.
  • BREEAM minősítésekhez szükséges dokumentációk elkészítése és ellenőrzése.
  • Környezetvédelmi előírások betartásának biztosítása és a projektek fenntarthatósági céljainak elérése.
  • Belső és külső auditok lefolytatása és az ezekhez kapcsolódó jelentések készítése.
  • Részvétel a projekttervezési és kivitelezési megbeszéléseken, szakmai támogatás nyújtása.
  • Naprakész tudás fenntartása a BREEAM szabványokról és a kapcsolódó jogszabályokról.

Elvárások:

  • Építészmérnöki, környezetmérnöki vagy hasonló releváns végzettség.
  • Legalább 1-3 év tapasztalat építési projektek környezetvédelmi koordinációjában.
  • Kiváló kommunikációs és szervezőkészség.
  • Részletes ismeretek a BREEAM szabványokról és követelményekről.
  • Magabiztos angol nyelvtudás.

Előny:

  • Határozott és önálló munkavégzés.
  • BREEAM minősítői képesítés

Amit kínálunk:

  • Cafeteria és évente plusz egy havi bérnek megfelelő jutalom szabályzataink szerint
  • Iskolakezdési támogatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség, amiben maximális támogatást kapsz
  • Heti egy nap gyümölcsnap
  • Hosszú távú munka és karrier lehetőség
  • Támogató munkahelyi légkör
  • Családbarát munkahely
  • Munka-magánélet egyensúlyra kiemelten törekszünk

Munkavégzés helye:

  • Budapest

A „Jelentkezés elküldése” gombra kattintva küldd el nekünk önéletrajzod, bemutatkozó anyagod a bérigényed megjelölésével. Amennyiben önéletrajzod megfelel a pozíció leírásnak hamarosan felvesszük veled a kapcsolatot.

Ha probléma merülne fel az űrlap elküldése során, küldd el jelentkezésed emailben a [email protected] címre!