Előkészítő mérnök

Gyors ütemben fejlődő vállalatunkhoz keressük  csapatunk következő tagját Előkészítő mérnöki pozícióba. Szakmailag elhivatott munkavállaló jelentkezését várjuk, aki elkötelezett az innováció és a folyamatos tanulás iránt.

Előkészítő mérnökként az alábbi feladatokkal találkozol:

  • alvállalkozói és beszállítói árajánlatok bekérése, valamint műszaki és számszaki ellenőrzése, kiértékelése
  • műszaki egyeztetés, döntés-előkészítés elősegítése
  • alvállalkozók versenyeztetése
  • részvétel az alvállalkozói tárgyalásokon
  • ajánlatok műszaki részének elkészítése
  • költségvetések önköltségi árának elkészítése
  • ajánlati költségvetések elkészítése
  • műszaki és pénzügyi ütemtervek elkészítése
  • tervnyilvántartás vezetése, tervellenőrzés
  • a műszaki szempontból elengedhetetlen többlet- és pótmunkákról költségvetés készítése

  • szereztél már tapasztalatot műszaki előkészítőként, de kezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk
  • szívesen részt vennél különböző nagyságú projektek előkészítésében
  • elhivatottság és precizitás jellemez
  • rendelkezel MS Office ismeretekkel

Számodra előnyt jelenthet:

  • felsőfokú / szakirányú végzettség (mérnöki, vagy akár magasépítési technikusi)
  • AutoCAD ismeret
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • cafeteria és évente plusz egy havi bérnek megfelelő jutalom
  • home office lehetőség
  • hosszú távú munka és karrier lehetőség
  • európai színvonalú munkakörülmények
  • támogató munkahelyi légkör
  • családbarát munkahely
  • munka-magánélet egyensúlyra kiemelten törekszünk