Projektmenedzser (Elektromos szakág)

Szakmailag elhivatott kollégánkat keressük, generálkivitelezési projektek elektromos szakági feladataival kapcsolatos projektmenedzser teendők ellátására. Számunkra az ideális jelölt az, aki szívesen támogatja a hagyományos építési folyamatokat digitális megoldásokkal, és motivált az új építési technológiák megismerésére.

Az alábbi feladatokkal találkozol:

  • napi kapcsolattartás a megrendelőkkel, valamint a projekthez kapcsolódó beszállítókkal
  • a projektcsapat aktív tagjaként részvétel a projektek megvalósításban
  • a generál ütemterv részeként szakági ütemtervek készítése és nyomon követése, aktualizálása
  • alvállalkozók munkavégzési feltételeinek, kivitelezési munkáinak ellenőrzése
  • heti kooperációk lebonyolítása, dokumentálása
  • beszállított építési és szerelési anyagok minőségi megfelelőségének ellenőrzése
  • szakágra kiterjedő rendszeres műszaki ellenőrzés
  • alvállalkozók teljesítéseinek ellenőrzése, igazolása
  • általános munkavédelmi, munkabiztonsági előírások betartása, betartatása ennek ellenőrzése
  • műszaki átadás-átvételek lebonyolítása, dokumentálása
  • megvalósulási tervek, átadási dokumentációk ellenőrzése

Mit kínál számodra az INETON?

  • cafeteria és évente plusz egy havi bérnek megfelelő jutalom szabályzataink szerint
  • iskolakezdési támogatás
  • szakmai fejlődési lehetőség, amiben maximális támogatást kapsz tőlünk
  • hosszú távú munka és karrier lehetőség
  • támogató munkahelyi légkör
  • családbarát munkahely
  • munka-magánélet egyensúlyra kiemelten törekszünk

  • minimum 3 év épületvillamossági kivitelezési tapasztalattal rendelkezel
  • releváns felsőfokú szakirányú végzettséged van

Számodra előnyt jelenthet:

  • műszaki ellenőri, felelős műszaki vezetői jogosultság
  • komplex generálkivitelezési projekteken szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • országos

A „Jelentkezés elküldése” gombra kattintva küldd el nekünk önéletrajzod, bemutatkozó anyagod a bérigényed megjelölésével. Amennyiben önéletrajzod megfelel a pozíció leírásnak hamarosan felvesszük veled a kapcsolatot.

Ha probléma merülne fel az űrlap elküldése során, küldd el jelentkezésed emailben a [email protected] címre!