Építésvezető (generálkivitelezés)

Szakmailag elhivatott, kollégánkat keressük aki szereti látni munkájának eredményét. Aki szívesen támogatja a hagyományos építési folyamatokat digitális megoldásokkal,  aki motivált az új építési technológiák megismerésére.

Az alábbi feladatokkal kapcsolatban számítunk rád:

  • kivitelezési folyamatok helyszíni irányítása, szervezése, ellenőrzése
  • kapcsolattartás az alvállalkozókkal, és beszállítókkal
  • részvétel a megrendelői kooperációkon
  • megvalósulási dokumentáció összeállításában való közreműködés
  • munkavédelmi előírások, a balesetmentes munkavégzés biztosítása
  • határidők pontos betartása, betartatása

Téged keresünk, ha:

  • középfokú magasépítő technikusi végzettséged van

Számodra előnyt jelent:

  • kivitelezési tapasztalat
  • építőmérnök végzettség
  • M365 és MS Projekt ismerete
  • kamarai jogosultságok megléte

Mit kínál számodra az INETON?

  • cafetériát és egy havi jutalmat
  • szakmai fejlődési lehetőséget, amiben maximális támogatást kapsz tőlünk
  • folyamatos továbbképzés lehetőséget
  • hosszú távú munka és karrier lehetőséget
  • támogató munkahelyi légkört
  • családbarát munkahelyet
  • munka-magánélet egyensúlyra kiemelten törekszünk