Lakatos

Munkatársunkat keressük, aki szívesen dolgozna egy jól átgondolt, modern technológiával ellátott munkahelyen. Akit motivál, hogy az elsők között, csatlakozhat a csapathoz. Érkező kollégánk különleges lehetőséget kap arra, hogy egyedi tapasztalatot szerezzen az alkalmazott legmodernebb építőipari technológiáról, ezzel speciális tudást szerezhessen, amit hosszú távon kamatoztathat.

Miért válassz minket?

  • hosszútávon biztos, stabil munkahelyet biztosítunk
  • minden munkavállalónk bejelentett juttatási csomagot kap (alapbér, cafeteria és egy havi alapbérnek megfelelő jutalom vonatkozó szabályzatok alapján)
  • egyszeri melegétkezést biztosítuk a kialakításra kerülő kantinban
  • nálunk a munkakörnyezet tiszta és rendezett, az időjárás viszontagságaitól mentes

Lakatosként az alábbi feladatokkal bízunk meg:

  • technológia összeszerelésében való közreműködés, az érkező gépek működéséhez kapcsolódó minden apró részlet megismerése
  • az üzem épületének befejező munkáival kapcsolatos feladatokban való közreműködés
  • továbbá a gépek és berendezések rendeltetésszerű üzemképes állapotának biztosítása, hibajelenségek megelőzése
  • váratlan meghibásodások okainak feltárása, elhárítása
  • felújítási és tervezett karbantartási munkák végzése
  • munkavédelmi előírások betartása
  • a felügyelt üzemrész tisztaságának és rendezettségének folyamatos fenntartása

Elvárás:

  • minimum 3 év lakatos, hegesztői tapasztalat
  • építőiparban és/vagy gyártó üzemben szerzett tapasztalat

Előnyt jelent továbbá:

  • elektromos szerelő, villanyszerelő végzettség, tapasztalattal
  • gyártó üzemben szerzett tapasztalat
  • érvényes híddaru kezelői jogosítvány (4361 Híddaru, futódaru gépcsoportra), és gyakorlat
  • teherkötözői bizonyítvány
  • külföldi gyártóegységben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Alsónémedi