Marketing koordinátor

Főbb feladatok, munkák:

  • A vadiúj INETON brand bevezetése a piacra
  • A vállalat arculatának folyamatos fejlesztése, megjelenítése és teljes körű ellátása a weboldalon és különböző social média felületeken
  • A social média felületeink teljes körű kezelése (Facebook, Instagram, LinkedIN)
  • Kiemelkedő színvonalú és minőségű vállalati hírlevelek elkészítése, prezentációk, szórólapok, prospektusok tervezése / terveztetése és előállítása
  • Részvétel a külső és belső rendezvények megjelenésének tervezésében és kivitelezésében, valamint események megszervezése és lebonyolítása (pl.: átadó események, bokréta ünnepségek, csapatépítők, családi napok stb.)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 1 éves tapasztalatod van marketing területen
  • Középfokú végzettség
  • Rendelkezel online és digitális marketing ismeretekkel
  • Szeretsz kommunikálni és jó a szervező készséged
  • Kedveled a grafikai feladatokat
  • Megbízható és pontos vagy a munkád pedig magas fokú igényesség jellemzi
  • Professzionális a hozzáállásod

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Ha beszélsz angolul vagy németül
  • Van felsőfokú gazdasági végzettséged (pl.: kereskedelem és marketing)
  • Ismered a canva-t, Photoshop-ot
  • Jártas vagy a grafikai tervezésben

Amit kínálunk:

  • Európai színvonalú munkakörülmények
  • Cafeteria és további juttatási elemek
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Támogató munkahelyi légkör
  • Családbarát munkahely
  • Munka-magánélet egyensúly
  • Home Office lehetőség