Minőségirányítási mérnök

Minőségirányítási mérnökként az alábbi feladatokkal találkozol:

  • Minőségirányítási rendszerének kezelése, fejlesztése
  • Minőségirányítási és minőségellenőrzési feladatok meghatározása, ellátása, koordinálása
  • Termék / folyamat auditok tervezése és végrehajtása
  • Munkatársak oktatása, aktív kapcsolattartás a társterületekkel
  • Minőségügyi munkautasítások készítése, felülvizsgálata és oktatása
  • Gyártási folyamatok minőségszempontú kialakítása, üzemeltetése, felügyelete, minőségügyi módszerek, eszközök alkalmazása
  • Gyártási dokumentációk készítése, ellenőrzése
  • Folyamatos fejlesztésben való aktív részvétel
  • Részvétel új termékek és folyamatok bevezetésében
  • Vállalatirányítási rendszer bevezetésében való részvétel

  • 3-5 év minőségügyi munkakörben szerzett tapasztalatal rendelkezel, minőségügyi módszerek és technikákkal kapcsolatos ismereteid használtad korábban munkád során
  • Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel
  • B kategóriás jogosítványod, és vezetési rutinod is van

Számodra előnyt jelenthet:

  • Gyártás területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Építőipari tapasztalat
  • Műszaki beállítottság
  • Különböző szabványok ismerete
  • Betontechnológus szakmérnöki végzettség

Amit kínálunk:

  • Cafeteria és plusz egy havi jutalom
  • Szakmai fejlődési lehetőség, amiben maximális támogatást kapsz tőlünk
  • Folyamatos továbbképzések
  • Hosszú távú munka és karrier lehetőség
  • Támogató munkahelyi légkör
  • Családbarát munkahely
  • Munka-magánélet egyensúlyra kiemelten törekszünk

Munkavégzés helye:

  • Budapest

A „Jelentkezés elküldése” gombra kattintva küldd el nekünk önéletrajzod, bemutatkozó anyagod a bérigényed megjelölésével. Amennyiben önéletrajzod megfelel a pozíció leírásnak hamarosan felvesszük veled a kapcsolatot.

Ha probléma merülne fel az űrlap elküldése során, küldd el jelentkezésed emailben a [email protected] címre!