Minőségirányítási mérnök

Főbb feladatok, munkák:

  • Minőségirányítási rendszerének kezelése, fejlesztése
  • Minőségirányítási és minőségellenőrzési feladatok meghatározása, ellátása, koordinálása
  • Termék / folyamat auditok tervezése és végrehajtása
  • Munkatársak oktatása, aktív kapcsolattartás a társterületekkel
  • Minőségügyi munkautasítások készítése, felülvizsgálata és oktatása
  • Gyártási folyamatok minőségszempontú kialakítása, üzemeltetése, felügyelete, minőségügyi módszerek, eszközök alkalmazása
  • Folyamatos fejlesztésben való aktív részvétel
  • Részvétel új termékek és folyamatok bevezetésében
  • Gyártási dokumentációk készítése, ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 3-5 év minőségügyi munkakörben szerzett tapasztalat
  • Minőségügyi módszerek és technikák ismerete
  • Megbízható és stabil személyisg
  • Határozottság
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Széleskörű tapasztalat a folyamatok optimalizálása terén, magas minőségi orientációval kombinálva
  • Gyártás területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Építőipari tapasztalat
  • Műszaki beállítottság
  • Különböző szabványok ismerete

Amit kínálunk:

  • Cafeteria és további juttatási elemeket
  • Hosszú távú munkalehetőséget
  • Szakmailag sokszínű, komplex feladatokat, fejlődési lehetőséget
  • Támogató munkahelyi légkört
  • Családbarát munkahelyet
  • Munka-magánélet egyensúlyt
  • Modern irodai környezetet
  • Otthoni munkavégzési lehetőséget

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Minőségbiztosítási mérnök