Műszaki ügyintéző

Keressük azt a tapasztalt és talpraesett kollégánkat, akinek erőssége az ügyintézői feladatokban rejlik, önálló és precíz munkavégzés jellemzi.

Az alábbi feladatokkal találkozol:

  • kivitelezési projektekhez kapcsolódó ügyintézési feladatok ellátása
  • hatóságokkal történő együttműködés, engedélyezési folyamatok lebonyolítása
  • partnerekkel való kapcsolattartás
  • fentiekkel kapcsolatos dokumentációs feladatok ellátása (szerződéses egyeztetések partnerrel és házon belül)

Téged keresünk, ha:

  • 1-3 év ügyintézői feladatokban szerezett tapasztalat
  • középfokú, műszaki vagy gazdasági végzettséggel rendelkezel
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képességgel bírsz

Számodra előnyt jelent:

  • határozott és megbízható személyiség vagy
  • MS Office magabiztosan használod

Mit kínál számodra az INETON?

  • cafetériát és egy havi jutalmat
  • szakmai fejlődési lehetőséget, amiben maximális támogatást kapsz tőlünk
  • folyamatos továbbképzés lehetőséget
  • hosszú távú munka és karrier lehetőséget
  • támogató munkahelyi légkört
  • családbarát munkahelyet
  • munka-magánélet egyensúlyra kiemelten törekszünk
  • heti egy nap home office lehetőséget