Művezető

Gyorsan növekedő csapatunkba keressük új kollégánkat.

Az alábbi feladatokkal bízunk meg téged:

  • a munkafolyamatok közvetlen irányítása az építésvezető útmutatásával
  • biztonsági előírások betartása és betartatása
  • kapcsolattartás a beszállítókkal és alvállalkozókkal
  • kivitelezési tervek figyelemmel kísérése
  • határidők pontos betartása

  • középfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel (magasépítő technikus)

Számodra előnyt jelenthet:

  • ha korábban tapasztalatot szereztél az építőiparban

Amit kínálunk:

  • cafeteria és plusz egy havi jutalom
  • szakmai fejlődési lehetőség, amiben maximális támogatást kapsz tőlünk
  • folyamatos továbbképzések
  • hosszú távú munka és karrier lehetőség
  • támogató munkahelyi légkör
  • családbarát munkahely
  • munka-magánélet egyensúlyra kiemelten törekszünk