Projekt gazdasági vezető

Projekt gazdasági vezetőként az alábbi feladatokkal találkozol:

  • szerződések összeállítása
  • tárgyalási jegyzőkönyvek összeállítása, döntéselőkészítési dokumentumok összeállítása, döntési folyamat végigkísérése
  • teljesítésigazolások egyeztetése a partnerekkel, valamint a határidők, teljesítések alakulásának figyelése, nyomon követése, ellenőrzése
  • a projekt teljesítményének, költségének folyamatos, havi teljes körű visszamérése, terv-tény és forecast elemzésének készítése.
  • projekt kontrolling beszámoló elkészítése

Téged keresünk, ha:

  • felsőfokú végzettség
  • legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • analitikus szemléletmód, komplex folyamatok átlátása
  • kiváló kommunikációs készség, együttműködési képesség
  • magabiztos MS Office és M365 használat

Számodra előnyt jelent:

  • építőiparban szerzett tapasztaltat

Amit kínálunk:

  • cafeteria és évente plusz egy havi bérnek megfelelő jutalom szabályzataink szerint
  • iskolakezdési támogatás
  • szakmai fejlődési lehetőség, amiben maximális támogatást kapsz tőlünk
  • hosszú távú munka és karrier lehetőség
  • támogató munkahelyi légkör
  • családbarát munkahely
  • munka-magánélet egyensúlyra kiemelten törekszünk

Munkavégzés helye:

Budapest

A „Jelentkezés elküldése” gombra kattintva küldd el nekünk önéletrajzod, bemutatkozó anyagod a bérigényed megjelölésével. Amennyiben önéletrajzod megfelel a pozíció leírásnak hamarosan felvesszük veled a kapcsolatot.

Ha probléma merülne fel az űrlap elküldése során, küldd el jelentkezésed emailben a [email protected] címre!