Projekt tervkoordinátor

Tervezői csapatunk következő tagját keressük Projekt tervkoordinátor pozícióba.

Projekt tervkoordinátorként az alábbi feladatokkal találkozol:

  • előkészítési, kivitelezési fázisban lévő projektek tervezési feladatainak irányítása, szakmai ellenőrzése
  • tervezői tanácsadás
  • kivitelezés támogatás
  • megrendelővel történő egyeztetések
  • tervek ellenőrzése, véleményezése
  • alkalmanként helyszíni egyeztetés a kivitelezéseken

  • 5-7 év tapasztalattal rendelkezel tervkoordináció pozícióban (10 M HUF<)
  • főiskolai vagy egyetemi végzettséged van (építésmérnök, építőmérnök)
  • 3D modellezésben már szereztél tapasztalatot
  • AutoCAD ismerettel rendelkezel
  • kiváló kommunikációs készség jellemez

Számodra előnyt jelent:

  • B kategóriás jogosítvány
  • elkötelezett és csapatorientált személyiség
  • Revit ismeret

Amit kínálunk:

  • cafeteria és évente plusz egy havi bérnek megfelelő jutalom szabályzataink szerint
  • iskolakezdési támogatás
  • szakmai fejlődési lehetőség, amiben maximális támogatást kapsz tőlünk
  • hosszú távú munka és karrier lehetőség
  • támogató munkahelyi légkör
  • családbarát munkahely
  • munka-magánélet egyensúlyra kiemelten törekszünk

A „Jelentkezés elküldése” gombra kattintva küldd el nekünk önéletrajzod, bemutatkozó anyagod a bérigényed megjelölésével. Amennyiben önéletrajzod megfelel a pozíció leírásnak hamarosan felvesszük veled a kapcsolatot.

Ha probléma merülne fel az űrlap elküldése során, küldd el jelentkezésed emailben a [email protected] címre!