Senior tartószerkezet tervező

Folyamatosan fejlődő vállalatunkhoz és csapatunkhoz keressük azt a kollégánk, aki elhivatott a digitális építőipar iránt, aki saját maga szeretné a munkafolyamatait kialakítani, fejleszteni és aki aktívan részt szeretne vállalni a tervezői csapatunk fejlődésében.

Senior tartószerkezeti tervezőként az alábbi feladatokkal találkozol:

  • világszínvonalú előregyártási technológiával épülő szerkezetek tervezése
  • magasépítési tartószerkezeti tervezési feladatok vezetése
  • statikai és gyártmánytervek elkészítésének felügyelete, ezzel kapcsolatos vezetői feladatok ellátása és tervdokumentációk elkészítése
  • generáltervezőkkel, szakági tervezőkkel történő kapcsolattartás

  • tapasztalattal bírsz előregyártott vasbeton szerkezetek tervezésében
  • építőmérnök (MSc) végzettséggel rendelkezel,
  • érdeklődsz a korszerű, jövő építőipar megoldásait meghatározó digitalizált építőipar iránt,
  • ismered az AllPlan tervezőszoftvert

Számodra előnyt jelent:

  • megszerezted már a Tervezői jogosultságot (T)
  • tervezési projektvezetői tapasztalattal rendelkezel
  • BIM-es gyakorlattal rendelkezel
  • precízen és önállóan teljesíted feladataid
  • kreativitás és jó vezetői szemléletmód jellemez

Amit kínálunk:

  • cafeteria és évente plusz egy havi bérnek megfelelő jutalom szabályzataink szerint
  • kiemelkedő munkakörülmények
  • lehetőség a legkorszerűbb tervezési és előregyártási technológiák megismerésére
  • családbarát munkahely
  • munka-magánélet egyensúlyra kiemelten törekszünk
  • hosszú távú munka és karrier lehetőség
  • iskolakezdési támogatás

Munkavégzés helye:

  • Budapest

A „Jelentkezés elküldése” gombra kattintva küldd el nekünk önéletrajzod, bemutatkozó anyagod a bérigényed megjelölésével. Amennyiben önéletrajzod megfelel a pozíció leírásnak hamarosan felvesszük veled a kapcsolatot.

Ha probléma merülne fel az űrlap elküldése során, küldd el jelentkezésed emailben a [email protected] címre!