Statikus tervező

Lendületesen fejlődő cégünkhöz keressük tervezői csapatunk új tagját Statikus tervező pozícióban, aki nem fél részt venni többek között egy új csapat kialakításában való részvételtől sem, és aki szeretné a saját ízlésének megfelelően létrehozni a tervezői munkafolyamatokat.

Főbb tervezési feladataink: csarnok épületek, lakóépületek, társasházak, középületek, és ha érdeklődsz akkor lesz lehetőséged különlegese épületek tervezésére is, mint például ivóvíz- és szennyvíz tisztító épületek.

Statikus tervezőként az alábbi feladatokkal fogsz találkozni:

  • szakszerű statikai tervek szerkesztése és készítése
  • 3D alapú tervezés
  • magasépítési tartószerkezeti tervezés
  • a tervekhez szükséges számítások elvégzése
  • tervezési alapadatok beszerzése és pontosítása
  • folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a szakági tervezőkkel

Téged keresünk, ha:

  • építőmérnöki diplomád van
  • néhány év tervezői tapasztalattal rendelkezel, de akár kezdők jelentkezését is várjuk
  • digitalizált építőipari megoldások iránti elhivatott vagy
  • innovatív szemlélet jellemez

Számodra előnyt jelenthet:

  • 1-3 év tervezési tapasztalattal rendelkezel
  • angol vagy német nyelvtudás
  • ha szereted a kihívásokat
  • tervezői szoftver ismerete: Allplan

Amit kínálunk:

  • cafetéria és plusz egy havi jutalom
  • szakmai fejlődési lehetőség, amiben maximális támogatást kapsz tőlünk
  • folyamatos továbbképzés lehetőség
  • hosszú távú munka és karrier lehetőség
  • támogató munkahelyi légkör
  • családbarát munkahely
  • munka-magánélet egyensúlyra kiemelten törekszünk
  • home office lehetőség