Statikus tervező

Lendületesen fejlődő vállalatunkhoz keressük bővülő tervezői csapatunk új tagját. Statikus tervezőnket, aki elhivatott a digitális építőpar és az előregyártási technológiák iránt.

Az alábbi feladatokkal bízunk meg:

  • Előregyártott vasbeton szerkezetek tervezése
  • BIM alapú modellezés és szerkezettervezés
  • Gyártási és kivitelezési folyamatok támogatása
  • Kapcsolattartás a szakági tervezőkkel

  • Egyetemi (MSc) szerkezet-építőmérnöki, szerkezettervező építészmérnök vagy egyenértékű végzettség
  • 3 év tapasztalat monolit és/vagy előregyártott vasbeton szerkezetek tervezésében
  • Tervezői jogosultság megléte(T-T) vagy 1,5 éven belül megszerezhető tervezői jogosultság
  • AxisVM méretezőszoftver biztos ismerete

Számodra előnyt jelenthet:

  • Allplan szoftver ismerete
  • Vasbeton előregyártásban használatos méretezőszoftverek ismerete
  • FEM-Design és/vagy Dlubal R-Stab méretezőszoftver ismerete
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Ha vonzanak az innovatív építőipari megoldások

Mit kínál számodra az INETON?

  • cafetériát és egy havi jutalmat
  • szakmai fejlődési lehetőséget, amiben maximális támogatást kapsz tőlünk
  • folyamatos továbbképzés lehetőséget
  • hosszú távú munka és karrier lehetőséget
  • támogató munkahelyi légkört
  • családbarát munkahelyet
  • munka-magánélet egyensúlyra kiemelten törekszünk
  • heti egy nap home office lehetőséget

Munkavégzés helye:

  • Budapest