Szerkezetépítési projektvezető

Szerkezetépítési projektvezetőként alábbi feladatokkal találkozol:

  • Projektek kivitelezéséhez szükséges projektcsapat munkájának teljeskörű irányítása, valamint az alvállalkozók munkáinak ellenőrzése
  • Magasépítési projektek teljes körű koordinálása
  • A havi pénzügyi és műszaki jelentések és egyéb riportok, beszámolók készítése a vezetőség és a megrendelő felé
  • Havi teljesítési igazolások elkészítése a megrendelő, az alvállalkozók és beszállítók részére
  • A projekt pénzügyi és műszaki ütemezésének felügyelete, ütemtervek elkészítése és naprakészen tartása
  • Projekt határidők pontos betartása és betartatása
  • Részvétel a megrendelői és alvállalkozói kooperációkon

Téged keresünk, ha:

  • Építőmérnök végzettséggel,
  • MS Project ismerettel,
  • B kategóriás jogosítvánnyal, valamint
  • Generálkivitelezésben vagy szerkezetépítésben szerzett tapasztalattal rendelkezel

Számodra előnyt jelenthet:

  • Szerkezetépítési kivitelezési projektben szerzett tapasztalat
  • FMV jogosultság
  • Önállóság, vezetői készségek

Amit kínálunk:

  • cafeteria és plusz egy havi jutalom
  • szakmai fejlődési lehetőség, amiben maximális támogatást kapsz tőlünk
  • folyamatos továbbképzések
  • hosszú távú munka és karrier lehetőség
  • támogató munkahelyi légkör
  • családbarát munkahely
  • munka-magánélet egyensúlyra kiemelten törekszünk

A „Jelentkezés elküldése” gombra kattintva küldd el nekünk önéletrajzod, bemutatkozó anyagod a bérigényed megjelölésével. Amennyiben önéletrajzod megfelel a pozíció leírásnak hamarosan felvesszük veled a kapcsolatot.

Ha probléma merülne fel az űrlap elküldése során, küldd el jelentkezésed emailben a [email protected] címre!