Tartószerkezeti vezetőtervező

Folyamatosan fejlődő  vállalatunkhoz és csapatunkhoz keressük azt a Tartószerkezeti vezetőtervezőt, aki elhivatott a digitális építőpar iránt, aki saját maga szeretné a munkafolyamatait kialakítani, fejleszteni és aki aktívan részt szeretne vállalni a tervezői csapatunk további kiépítésében.

Tartószerkezeti vezetőtervezőként az alábbi feladatokkal találkozol:

  • magasépítési tartószerkezeti tervezési feladatok koordinálása
  • statikai és gyártmánytervek elkészítésének felügyelete, ezzel kapcsolatos vezetői feladatok
  • generáltervezőkkel, szakági tervezőkkel történő kapcsolattartás
  • tervezési és szerkesztési folyamatok kialakításában való aktív részvétel
  • csapatépítés, csapat kialakításában való szerepvállalás

  • motivál, hogy részt vehetsz, a vállalaton belüli új tevékenységgel kapcsolatos feladatokban, ahova a folyamat elején csatlakozhatsz
  • érdeklődsz a korszerű, jövő építőipari megoldásait meghatározó digitalizált építőipar iránt
  • építőmérnök (MSc) végzettséggel rendelkezel, T-T jogosultságod van, vagy annak megszerzése rövidtávon megvalósítható
  • AllPlan tervezőszoftver ismerete

Számodra előnyt jelent:

  • tartószerkezet tervezési tapasztalat vasbeton szerkezetekkel
  • tervezési projektvezetői tapasztalat
  • BIM-es gyakorlattal rendelkezel
  • precízen teljesíted feladataid

Amit kínálunk:

  • cafeteria és évente plusz egy havi bérnek megfelelő jutalom
  • home office lehetőség
  • hosszú távú munka és karrier lehetőség
  • európai színvonalú munkakörülmények
  • támogató munkahelyi légkör
  • családbarát munkahely
  • munka-magánélet egyensúlyra kiemelten törekszünk