Tervező (Környezetvédelmi-vízépítési beruházásokra)

Főbb feladatok, munkák:

  • Környezetvédelmi-vízépítési beruházások, vízi közmű, víztechnológiai és vízépítési tervezési feladatok megvalósításhoz, vízi építmények tervezői feladatainak ellátása
  • Helyszíni bejárások önálló szervezése, megvalósítása
  • Részvétel tervezői kooperációkon

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Mérnökkamarai jogosultság: (VZ-T) Vízi építmények tervezői jogosultság elengedhetetlen
  • Tervező szoftverek ismerete (ACAD)
  • B kategóriás jogosítvány, és vezetési gyakorlat a bejárásokon való részvételekhez
  • Magabiztos Microsoft Office ismeret
  • Megbízhatóság
  • Önálló, precíz munkavégzésre való képesség
  • Jó kommunikációs, és tárgyalási készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • SURFER, RISK kezelésében szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszonyt
  • Cafetéria és további juttatási elemeket
  • Hosszú távú stabil munkahelyet
  • Szakmailag sokszínű, komplex feladatokat
  • Támogató munkahelyi légkört
  • Családbarát munkahelyet
  • Modern irodai környezet
  • Otthoni munkavégzési lehetőséget

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Környezetvédelem, Vízgazdálkodás
  • Mérnök
  • Építőmérnök
  • Környezetmérnök