Gyártmánytervező

Gyors ütemben fejlődő vállaltunkhoz keressük tervezői csapatunk következő tagját Gyártmánytervező pozícióba. Szakmailag elhivatott magasépítői tervezési feladatokban érdekelt munkavállaló jelentkezését várjuk, aki elkötelezett a fejlődés, innováció, valamint tanulás iránt, és szeretné saját maga formálni, kialakítani a munkafolyamatait.

Gyártmánytervezőként az alábbi feladatokkal fogsz találkozni:

  • Betonelem gyártmánytervek készítése
  • Generáltervezőkkel, szakági tervezőkkel történő egyeztetés, alkalmazástechnikai támogatás, és tanácsadás
  • Vasbeton elem gyártmánytervek készítése
  • Javaslataidra számítunk a folyamatok javításával kapcsolatban

  • motivál, hogy részt vehetsz a vállalaton belüli új tevékenységgel kapcsolatos feladatokban, ahova a folyamat elején csatlakozhatsz, így ritka tapasztalatra teszel szert
  • befejezett építőmérnöki tanulmányok, szerkezetépítő mérnök szakirányon (friss diplomás, pályakezdő építőmérnökök digitalizációval kapcsolatos motivált hozzáállását örömmel fogadjuk)
  • érdeklődsz a korszerű, jövő megoldásait meghatározó digitalizált építőipari megoldások iránt

Számodra előnyt jelent:

  • Ha rendelkezel gyártmánytervezéssel kapcsolatos tapasztalattal
  • AllPlan tervezőszoftverrel szerzett tapasztalatod van vasbeton szerkezetekkel
  • Ha tudsz önállóan dolgozni
  • Megbízható, pontos és precíz vagy

Amit kínálunk:

  • Cafeteria és évente plusz egy havi bérnek megfelelő jutalom
  • Szakmai fejlődési lehetőség, amiben maximális támogatást kapsz tőlünk
  • Folyamatos továbbképzési lehetőség
  • Home Office lehetőség
  • Hosszú távú munka és karrier lehetőség
  • Európai színvonalú munkakörülmények
  • Támogató munkahelyi légkör
  • Családbarát munkahely
  • Munka-magánélet egyensúlyra kiemelten törekszünk