Gyártmánytervező

Feladatok:

  • Előregyártott épületelemek gyártmánytervezése
  • Műszaki dokumentációk készítése és ellenőrzése

Elvárások:

  • Technikusi végzettség
  • Legalább 1 év tapasztalat gyártmánytervezési területen
  • Erős műszaki rajzkészség és CAD szoftver ismeret
  • Problémamegoldó készség és önálló munkavégzés

Előny:

  • Tapasztalat előregyártott elemek tervezésében
  • Jó kommunikációs és csapatmunkára való készség

Amit kínálunk:

  • Cafeteria és évente plusz egy havi bérnek megfelelő jutalom szabályzataink szerint
  • Iskolakezdési támogatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség, amiben maximális támogatást kapsz
  • Heti egy nap gyümölcsnap
  • Heti egy nap home office lehetősége
  • Hosszú távú munka és karrier lehetőség
  • Támogató munkahelyi légkör
  • Családbarát munkahely
  • Munka-magánélet egyensúlyra kiemelten törekszünk

Munkavégzés helye:

  • Budapest

A „Jelentkezés elküldése” gombra kattintva küldd el nekünk önéletrajzod, bemutatkozó anyagod a bérigényed megjelölésével. Amennyiben önéletrajzod megfelel a pozíció leírásnak hamarosan felvesszük veled a kapcsolatot.

Ha probléma merülne fel az űrlap elküldése során, küldd el jelentkezésed emailben a [email protected] címre!