Gyártmánytervező

Keressük tervezői csapatunk új tagját, aki szakmailag elhivatott a magasépítési tervezési feladatok, a fejlődés és innováció, valamint tanulás iránt.

Az alábbi feladatokkal bízunk meg:

  • betonelem gyártmánytervek készítése
  • vasbeton elem gyártmánytervek készítése
  • javaslataidra számítunk a folyamatok javításával kapcsolatban
  • amennyiben van rá affinitásod, lehetőség van generáltervezőkkel, szakági tervezőkkel történő egyeztetésre, alkalmazástechnikai támogatásra, és tanácsadásra

Téged keresünk, ha:

  • építőmérnök végzettséged van, előny ha szerkezetépítő mérnök szakirányon
  • érdeklődsz a korszerű, jövő megoldásait meghatározó digitalizált építőipari megoldások iránt

Előnyt jelent:

  • ha rendelkezel gyártmánytervezéssel kapcsolatos tapasztalattal
  • AllPlan tervezőszoftverrel szerzett tapasztalat, vasbeton szerkezetekkel

Mit kínál számodra az INETON?

  • cafeteria és évente plusz egy havi bérnek megfelelő jutalom szabályzataink szerint
  • iskolakezdési támogatás
  • szakmai fejlődési lehetőség, amiben maximális támogatást kapsz tőlünk
  • heti egy nap home office lehetőség
  • hosszú távú munka és karrier lehetőség
  • támogató munkahelyi légkör
  • családbarát munkahely
  • munka-magánélet egyensúlyra kiemelten törekszünk

Munkavégzés helye:

  • Budapest

A „Jelentkezés elküldése” gombra kattintva küldd el nekünk önéletrajzod, bemutatkozó anyagod a bérigényed megjelölésével. Amennyiben önéletrajzod megfelel a pozíció leírásnak hamarosan felvesszük veled a kapcsolatot.

Ha probléma merülne fel az űrlap elküldése során, küldd el jelentkezésed emailben a [email protected] címre!